Węgiel drzewnyRodzinne grillowanieBrykiet węgla drzewnego

Rodzinne grillowanie

Pikniki, majówki lub zwykle spotkania pod gołym niebem - prosty sposób na miłe spędzenie czasu z przyjaciółmi i bliskimi. Unosząca się w powietrzu woń pieczonej karkówki, żeberek czy grillowanych warzyw - radość wypoczynku na świeżym powietrzu, niczym nieskrępowana prostota, namiastka wakacji dostępna dla każdego bez względu na zasobność portfela. Słońce, radość, śmiech dzieci i zapach lata w świeżo skoszonej trawie...

Grill jednorazowyCiepło kominkaŚwieca przeciw komarom

Domowy kominek

Strzelające z popielnika iskry, trzaskający wesoło ogień, unosząca się w powietrzu woń świerku lub sosny, ciepło buchające z kominka w mroźną zimową noc... Ciepły koc, kieliszek grzanego wina lub filiżanka kawy, atmosfera świąt, wspomnienia i fotografie bliskich stojące na kominku.
Od wieków nasze życie koncentruje się w wokół ognia, tam rozmawiamy, żyjemy, rozgrzewany zmarznięte dłonie i wspominamy jabłka pieczone z cukrem na babcinej kuchni.
Kominek to serce domu, dlatego też warto o nie zadbać.

 

Paliwo w żeluProduktyNajwyższej jakości węgiel drzewny

„Kto chce ogrzać świat, musi mieć w sobie wielki ogień.”
Phil Bosmans

               Przygotowaliśmy dla naszych klientów kilka propozycji produktów umożliwiających szybkie i łatwe grillowanie. Nasze rozpałki doskonale nadają się również do domowych kominków.


Węgiel drzewny

Węgiel drzewny

Najszlachetniejsze dostępne paliwo do grilla. Produkowany z twardych drzew liściastych zapewni wspaniały aromat grillowanych potraw. Wytwarzany zgodnie z normami europejskimi, w pełni zadowoli oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

Dostępny w opakowaniach: 0.6kg, 2.5kg i 3kg.

Brykiet węgla drzewnego

Brykiet węgla drzewnego

Dla amatorów długiego grillowania, wyprodukowany z drewna drzew liściastych najwyższej jakości z zastosowaniem wysokich temperatur.

Dostępny w opakowaniach: 2.5kg.

Rozpałka alkoholowa

Rozpałka alkoholowa

Wygodna w użyciu rozpałka do grilla, kominków, ognisk oraz pieców. Neutralna, nie wpływa na smak i zapach potraw. Szybka w działaniu i ekonomiczna. Specjalny reduktor zabezpiecza przed zapłonem produktu w butelce oraz umożliwia łatwą i wygodną aplikację. Bezpieczna nakrętka uniemożliwi małym rączkom odkręcenie opakowania. Połączenie prostoty i funkcjonalności.

Dostępna w opakowaniach: 0.5l i 1l.

Rozpałka parafinowa

Rozpałka parafinowa

Uniwersalny środek do rozpalania grilli, kominków, ognisk oraz pieców. Skuteczna i bardzo łatwa w obsłudze.

Dostępna w opakowaniach: 0.5l i 1l.

Rozpałka stała

Rozpałka stała

Naturalna rozpałka w formie tabliczki czekolady przeznaczona do użytku przy rozpalaniu grilla, kominków, ognisk i pieców. Lekka, zajmuje mało miejsca, można ją ze sobą zabrać na biwak czy camping. Nacięcia ułatwiają odłamywanie i aplikację produktu. Bezwonna, nie wpływa na smak i zapach potraw.

Grill jednorazowy

Grill jednorazowy

Gotowy do użytku produkt w formie tacki z siateczką do pieczenia żywności. Doskonały do stosowania na wyjazdach. Wygodny i łatwy w obsłudze.

Czas spalania ok. 60 minut.

Paliwo w żelu

Paliwo w żelu

Innowacyjny produkt przeznaczony do użytku jako:
- rozpałka, żelowa konsystencja nie spływa, w związku z czym jego skuteczność jest dosyć wysoka, szczególnie kiedy drewno jest wilgotne,
- samoistne paliwo.
Specjalnie zaprojektowane opakowanie umożliwia bezpośrednie podpalenie, bez konieczności wyjmowania. Czas spalania ok. 3 godziny. Doskonałe do użytku na biwakach i campingach. Bezwonne i bezbarwne.

Pojemność 200ml.