Jakie są najnowsze technologie w medycynie estetycznej?

Medycyna estetyczna daje ogromne możliwości pacjentom, którzy pragną w krótkim czasie osiągnąć zauważalne efekty w zakresie poprawy kondycji cery, redukcji oznak starzenia, a nawet modelowania sylwetki. Dziedzina ta nieustannie się rozwija, co sprawia, że grono osób zainteresowanych zabiegami medycyny estetycznej. Wciąż pojawiają się coraz nowsze możliwości, które pozwalają jeszcze szybciej i skuteczniej zadbać o swój wygląd. Jakie innowacyjne technologie wykorzystuje się w medycynie estetycznej?

Jakie możliwości daje medycyna estetyczna?

Zabiegi medycyny estetycznej obecnie wykonywane w profesjonalnych gabinetach często pozwalają uzyskać widoczne rezultaty już po jednej sesji. Często jednak dla podtrzymania efektów lub uzyskania jeszcze lepszych i trwalszych korzyści, konieczne okazuje się kilkukrotne powtórzenie zabiegu. Skuteczność, jaką gwarantują procedury medycyny estetycznej uzależnione są przede wszystkim od wyjściowego stanu skóry, a także od prawidłowej kwalifikacji do zabiegu i właściwie przeprowadzonej procedury. Dlatego tak ważne jest, aby udać się do renomowanego specjalisty medycyny estetycznej, który zadba o najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

W medycynie estetycznej wykorzystuje się zaawansowane urządzenia i skutecznie działające preparaty, dzięki którym można uzyskać zadowalające efekty. Ogromną zaletą zabiegów jest krótki czas ich wykonania, a przede wszystkim brak nadmiernej ingerencji wewnątrz tkanek, co w większości przypadków pozwala niemal natychmiast powrócić do codziennych aktywności. Zabiegi są bezbolesne, a efekty szybkie i naturalne. Z jakimi problemami można zgłosić się do gabinetu medycyny estetycznej? Pacjenci najczęściej pragną:

  • dogłębnie oczyścić cerę,
  • pozbyć się niedoskonałości,
  • zmniejszyć widoczność oznak starzenia,
  • zredukować blizny i przebarwienia,
  • zachować młody wygląd skóry,
  • ujędrnić i uelastycznić skórę całego ciała.

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej nie tylko wpływają na poprawę wyglądu skóry, ale przede wszystkim aktywują w niej procesy regeneracji. To właśnie dlatego na ostateczne efekty często należy poczekać nawet do kilku tygodni, a czasami nawet miesięcy.

Najnowsze technologie w medycynie estetycznej

Wśród innowacyjnych sprzętów warto wymienić m.in. Icoone Laser Med 2, który bazuje na bazuje na najnowocześniejszej technologii Roboderm, czy nowej generacji atelokolagen Linerase jako przełomową terapię przeciwstarzeniową. Wśród zabiegów opierających się na najnowszych technologiach, które ze względu na wysoką skuteczność cieszą się zainteresowaniem wśród pacjentów, wymienia się także peelingi mechaniczne, np. mikrodermabrazja diamentowa polegają na napylaniu na powierzchnię skóry środka ścierającego, a następnie jego odsysaniu wraz ze zrogowaciałym naskórkiem. Pacjenci chętnie korzystają także z zabiegów medycyny estetycznej, które pozwalają spełnić marzenie o wydatnych, nawilżonych wargach. Powiększanie ust pozwala pozbyć się także wszelkich asymetrii! Jeśli interesuje Cię mikrodermabrazja diamentowa, peelingi chemiczne, zabiegi laserowe, czy powiększanie ust w Bydgoszczy – wybierz się do Instytutu Cosmedic. Na miejscu spotkasz doświadczonych specjalistów, wykorzystujących najnowocześniejszy sprzęt, wysoce skuteczne preparaty i innowacyjne metody terapii różnych problemów skórnych.

Poprzedni post Jak stosować wazelinę na włosy?