Makijaż permanentny – mniej wydasz na kosmetyki do makijażu

Makijaż permanentny – mniej wydasz na kosmetyki do makijażu

Zabieg ten oznacza, że przez dłuższy czas nie trzeba malować między innymi brwi, ust, kresek na oku. Co warto wypełnić kolorem, żeby nie wydawać pieniędzy na kosmetyki kolorowe? Przeczytaj, a poznasz zalety.

Brwi – uzupełnione włoski i kolor

Gdy przesadziłaś z regulacją i włoski nie odrastają, a także wtedy, gdy chcesz mieć ładny kolor. Twarz zyska ładny wygląd, a brwi będą dobrze zrobione na dłużej. Nie trzeba ich codziennie rysować kredką od nowa, malować cieniem, woskiem lub innym kosmetykiem.

Usta pomalowane – większa pewność siebie

Szminka kupiona w drogerii ściera się po krótszym lub dłuższym czasie. Nie będzie to trwały kosmetyk, a makijaż permanentny zapewnia kolor, dopóki barwnik będzie widoczny. Trwa to dłużej, bo kilka lat. Usta zawsze są ładne. Kobiety czują się ładniejsze, pewne siebie.

Kreska na oku – czarna, brązowa, inna

Precyzyjnie wykonana bez potrzeby codziennego jej malowania ręcznie. Czas na jej malowanie jest różny, ale trzeba ćwiczyć. Jeśli nie masz cierpliwości, a chcesz, żeby kreska na oku była trwała, to odpowiedni będzie makijaż permanentny.

Jesteś zwolenniczką naturalnych rozwiązań? Zobacz czy warto je stosować.

Co zyskasz?

Przede wszystkim zaoszczędzisz pieniądze, bo nie wydasz ich na kosmetyki do makijażu brwi, kredki do oczu, szminki. Czas, bo nie trzeba codziennie rano malować tych okolic. Dzięki temu cena makijażu permanentnego nie wydaje się taka wysoka.

Jak widać, warto zrobić taki zabieg w profesjonalnym miejscu. Dziś jest on nowoczesny i wygląda świetnie na twarzy.

Poprzedni post Ilu kosmetyków do makijażu warto używać?
Następny post Azjatyckie kosmetyki na topie